Výsledky

V průběhu hry nejsou statistiky okamžité, údaje jsou řádově po minutách přepočítávány.

Šedé jsou týmy, jež neprojevily během hry aktivitu.

Junior Czech Republic

# tým celkem bodů
Student Pilný 46
1 Gymnázium Jana Keplera, Praha 6 C 34
2 Mensa gymnázium, o. p. s., Praha 6 - Řepy B 34
3 Gymnázium Špitálská, Praha 9 33
4 Mendelovo gymnázium, Opava A 31
5 Gymnázium Ústavní, Praha 8 C 30
6 Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň 27
7 Gymnázium Jihlava 27
8 Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Frenštát pod Radhoštěm B 26
9 Gymnázium Voděradská, Praha 10 - Strašnice B 26
10 Gymnázium třída Kapitána Jaroše, Brno A 25
11 Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11 25
12 Gymnázium Jana Keplera, Praha 6 D 25
13 Gymnázium Tomkova, Olomouc - Hejčín A 25
14 Gymnázium Fr. M. Pelcla, Rychnov nad Kněžnou 24
15 Gymnázium Fr. Hajdy, Ostrava - Hrabůvka 24
16 Mensa gymnázium, o. p. s., Praha 6 - Řepy A 24
17 Gymnázium Terezy Novákové, Brno - Řečkovice B 24
18 Slovanské gymnázium, Olomouc 23
19 Biskupské gymnázium, Brno B 23
20 Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba A 23
21 Gymnázium Palackého náměstí, Boskovice 23
22 Gymnázium Čs. dobrovolců, Teplice 22
23 Gymnázium Opatov, Praha 4 B 22
24 Gymnázium Komenského, Třinec A 22
25 Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice A 22
26 Biskupské gymnázium, Hradec Králové 22
27 Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba B 22
28 Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 - Malá Strana 22
29 Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice B 21
30 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Praha 8 - Libeň B 21
31 Gymnázium Pulická, Dobruška A 21
32 Gymnázium Sokolov 21
33 Vyšší odborná škola a Stř. průmysl. škola, Šumperk B 21
34 Gymnázium Komenského, Třinec B 21
35 Gymnázium Matyáše Lercha, Brno 21
36 Gymnázium Na Sadech, Třeboň 21
37 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická, Kralupy nad Vltavou 21
38 Gymnázium Svatopluka Čecha, Kojetín 21
39 Gymnázium Tomkova, Olomouc - Hejčín C 21
40 Gymnázium Jana Pivečky, Slavičín 21
41 Gymnázium Mostecká, Chomutov C 20
42 SPŠ elektrotechniky a informatiky, Ostrava - Moravská Ostrava 20
43 Gymnázium Dašická, Pardubice 20
44 Biskupské gymnázium, Brno A 20
45 Gymnázium Volgogradská, Ostrava - Zábřeh A 20
46 Gymnázium Legionářů, Příbram VII 19
47 Gymnázium Třebíč D 19
48 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 19
49 Gymnázium Ústavní, Praha 8 A 19
50 Gymnázium Volgogradská, Ostrava - Zábřeh B 19
51 Gymnázium Tomkova, Olomouc - Hejčín B 19
52 Gymnázium Jírovcova, České Budějovice A 18
53 Gymnázium Třebíč B 18
54 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Praha 8 - Libeň A 18
55 Gymnázium Žitavská, Česká Lípa A 18
56 Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava - Poruba B 18
57 Gymnázium Opatov, Praha 4 A 17
58 Gymnázium třída Kapitána Jaroše, Brno B 17
59 Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek E 17
60 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Praha 8 - Libeň C 17
61 Gymnázium Komenského, Havířov - Město A 17
62 Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice 17
63 Gymnázium M. Koperníka, Bílovec 17
64 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno 17
65 Gymnázium Ústavní, Praha 8 B 17
66 Gymnázium Žitavská, Česká Lípa B 17
67 Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Frenštát pod Radhoštěm A 16
68 Gymnázium nám. T. G. Masaryka, Frýdlant nad Ostravicí A 16
69 Gymnázium Mostecká, Chomutov B 16
70 Gymnázium Voděradská, Praha 10 - Strašnice A 16
71 Gymnázium Komenského, Písek B 16
72 Gymnázium Komenského, Písek A 16
73 Gymnázium Jana Opletala, Litovel 16
74 Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor 16
75 Gymnázium Terezy Novákové, Brno - Řečkovice A 16
76 Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Vsetín A 16
77 Doctrina - Podještědské gymnázium, Liberec 14 B 16
78 Biskupské gymnázium v Ostravě, Ostrava - Poruba A 16
79 Gymnázium Vídeňská, Brno B 16
80 Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek C 16
81 Gymnázium Cheb, Nerudova 7 B 16
82 Gymnázium Mírová, Karviná - Nové Město B 16
83 Střední průmyslová škola Ostrov 15
84 Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek B 15
85 Gymnázium Jana Nerudy, Praha 1 - Malá Strana 15
86 Gymnázium Luďka Pika, Plzeň 15
87 Gymnázium Arabská, Praha 6 A 15
88 Gymnázium Opatov, Praha 4 C 15
89 Gymnázium Zlatá stezka, Prachatice 14
90 Gymnázium a SOŠ pedagogická, Čáslav 14
91 Gymnázium Voděradská, Praha 10 - Strašnice D 14
92 Gymnázium Voděradská, Praha 10 - Strašnice C 14
93 Gymnázium Budějovická, Praha 4 14
94 Gymnázium U Balvanu, Jablonec nad Nisou 13
95 Gymnázium Studentská, Žatec 13
96 Gymnázium Jírovcova, České Budějovice B 13
97 Gymnázium Mírová, Karviná - Nové Město A 13
98 Gymnázium Botičská, Praha 2 13
99 SPŠ a VOŠ technická, Brno 13
100 Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba D 13
101 Střední škola průmyslová a umělecká, Opava A 13
102 Gymnázium Volgogradská, Ostrava - Zábřeh C 13
103 Gymnázium Mostecká, Chomutov A 13
104 Gymnázium Žitavská, Česká Lípa C 12
105 Doctrina - Podještědské gymnázium, Liberec 14 A 12
106 Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava - Poruba A 12
107 Gymnázium Horní náměstí, Šternberk 12
108 Gymnázium Vídeňská, Brno A 12
109 Gymnázium Cheb, Nerudova 7 A 12
110 Gymnázium Arabská, Praha 6 C 12
111 Gymnázium nám. T. G. Masaryka, Frýdlant nad Ostravicí B 12
112 Gymnázium Bohumila Hrabala, Nymburk 12
113 Gymnázium Sokolovská, Rýmařov A 12
114 SPŠ elektrotechnická, Praha 10 11
115 Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba C 11
116 Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek A 11
117 Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Vsetín B 11
118 Gymnázium Pulická, Dobruška B 11
119 SPŠ strojnická, škola hl. m. Prahy, Praha 1 - Staré Město B 10
120 Biskupské gymnázium v Ostravě, Ostrava - Poruba B 10
121 Gymnázium Komenského, Havířov - Město B 10
122 Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav A 10
123 Gymnázium Sokolovská, Rýmařov B 10
124 Střední škola průmyslová a umělecká, Opava B 10
125 Vyšší odborná škola a Stř. průmysl. škola, Šumperk A 9
126 Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice C 9
127 Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 9
128 Mendelovo gymnázium, Opava B 9
129 Gymnázium Vídeňská, Brno C 9
130 Gymnázium Třebíč C 9
131 SPŠ strojnická, škola hl. m. Prahy, Praha 1 - Staré Město A 8
132 Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav B 6
133 Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice D 6
134 EDUCAnet-Soukr. gymnázium Ostrava, s. r. o., Ostrava - Hrabůvka A 5
135 EDUCAnet-Soukr. gymnázium Ostrava, s. r. o., Ostrava - Hrabůvka B 5

Senior Czech Republic

# tým celkem bodů
Student Pilný 46
1 Gymnázium Jana Keplera, Praha 6 B 41
2 Gymnázium třída Kapitána Jaroše, Brno B 40
3 Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň 38
4 Gymnázium Jírovcova, České Budějovice B 35
5 Gymnázium třída Kapitána Jaroše, Brno A 34
6 Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 - Malá Strana 34
7 Gymnázium Jana Keplera, Praha 6 A 32
8 Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba B 31
9 Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor 30
10 Gymnázium Pulická, Dobruška 29
11 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno 29
12 Gymnázium Dašická, Pardubice B 28
13 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Praha 8 - Libeň B 27
14 Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11 B 27
15 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 26
16 Gymnázium Žižkova, Kolín III 26
17 Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. -St. Boleslav 26
18 Gymnázium Terezy Novákové, Brno - Řečkovice 26
19 Mendelovo gymnázium, Opava 25
20 Gymnázium Volgogradská, Ostrava - Zábřeh 25
21 Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Frenštát pod Radhoštěm B 25
22 Gymnázium Špitálská, Praha 9 25
23 Gymnázium Žitavská, Česká Lípa 25
24 Gymnázium Arabská, Praha 6 A 25
25 Gymnázium M. Koperníka, Bílovec 25
26 Gymnázium Voděradská, Praha 10 - Strašnice 24
27 Doctrina - Podještědské gymnázium, Liberec 14 24
28 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Praha 8 - Libeň C 23
29 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Praha 3 23
30 SPŠ elektrotechnická, Praha 10 23
31 Biskupské gymnázium, Hradec Králové 23
32 Gymnázium Nad Štolou, Praha 7 23
33 Gymnázium Jírovcova, České Budějovice A 23
34 Gymnázium a ZUŠ, Šlapanice 22
35 Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Vsetín 22
36 Gymnázium Legionářů, Příbram VII A 22
37 Gymnázium Komenského, Písek 22
38 Gymnázium Mírová, Karviná - Nové Město 22
39 Gymnázium Komenského, Havířov - Město B 22
40 Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11 A 22
41 Gymnázium nám. Edvarda Beneše, Kladno 22
42 Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava - Poruba 22
43 Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba A 21
44 Gymnázium J. Heyrovského, Praha 5 21
45 Gymnázium Dašická, Pardubice A 21
46 Gymnázium Botičská, Praha 2 21
47 Gymnázium Bohumila Hrabala, Nymburk 21
48 Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Frenštát pod Radhoštěm A 20
49 Gymnázium Studentská, Mnichovo Hradiště 20
50 Gymnázium Komenského, Havířov - Město A 20
51 Gymnázium Českolipská, Praha 9 20
52 Gymnázium Jateční, Ústí nad Labem 19
53 Gymnázium Čs. dobrovolců, Teplice 19
54 Biskupské gymnázium v Ostravě, Ostrava - Poruba B 19
55 Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice – střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace A 18
56 Gymnázium Sokolovská, Rýmařov 18
57 Gymnázium Arabská, Praha 6 C 18
58 Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice – střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace B 17
59 Gymnázium Ústavní, Praha 8 A 17
60 Akademické gymnázium, Praha 1 - Nové Město 17
61 Gymnázium Vídeňská, Brno A 17
62 Gymnázium Fr. Hajdy, Ostrava - Hrabůvka 17
63 Gymnázium Opatov, Praha 4 B 16
64 Gymnázium Arabská, Praha 6 B 16
65 Gymnázium Jiřího Wolkera, Prostějov 16
66 Gymnázium J. G. Jarkovského, Praha 1 16
67 Střední škola průmyslová a umělecká, Opava A 16
68 SPŠ strojnická, škola hl. m. Prahy, Praha 1 - Staré Město B 16
69 Gymnázium Jana Nerudy, Praha 1 - Malá Strana 16
70 Střední průmyslová škola Ostrov 16
71 Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ, České Budějovice 16
72 Gymnázium 5. května, Kadaň 16
73 Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek 15
74 Gymnázium Cheb, Nerudova 7 15
75 Gymnázium nám. Jana Marka Marků, Lanškroun 15
76 Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha 4 - Michle 15
77 Gymnázium Na Hrádku, Tišnov 15
78 Gymnázium Mostecká, Chomutov 14
79 SŠ informatiky a finančních služeb, Plzeň 14
80 Gymnázium Opatov, Praha 4 C 14
81 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Praha 8 - Libeň A 14
82 Gymnázium Ústavní, Praha 8 B 13
83 SPŠ strojnická, škola hl. m. Prahy, Praha 1 - Staré Město A 13
84 Gymnázium Školní, Trhové Sviny 13
85 Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav 13
86 Gymnázium U Balvanu, Jablonec nad Nisou 12
87 Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice 12
88 Biskupské gymnázium v Ostravě, Ostrava - Poruba A 12
89 Střední škola průmyslová a umělecká, Opava B 12
90 Gymnázium nám. T. G. Masaryka, Frýdlant nad Ostravicí 11

Junior Hungary

# tým celkem bodů
Student Pilný 46
1 Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium B 39
2 Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium C 39
3 Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium A 35
4 Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium 32
5 Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium 30
6 Kecskeméti Katona József Gimnázium B 29
7 Jedlik Ányos Gimnázium B 29
8 Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium 23
9 ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium A 23
10 Újpesti Babits Mihály Gimnázium B 22
11 ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium B 21
12 Kecskeméti Katona József Gimnázium C 21
13 Újpesti Babits Mihály Gimnázium A 21
14 Németh László Gimnázium A 19
15 Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma A 18
16 Budapest XV. Kerületi László Gyula Gimnázium és Általános Iskola B 17
17 Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma B 16
18 Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium 16
19 Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium A 16
20 Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium B 16
21 Jedlik Ányos Gimnázium A 14
22 Hatvani Bajza József Gimnázium A 14
23 Kecskeméti Katona József Gimnázium A 14
24 Németh László Gimnázium C 14
25 Németh László Gimnázium B 13
26 Németh László Gimnázium D 13
27 Hatvani Bajza József Gimnázium B 13
28 Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium E 12
29 Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium D 10
30 Budapest XV. Kerületi László Gyula Gimnázium és Általános Iskola A 10
31 Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma C 10
32 Budapest XV. Kerületi László Gyula Gimnázium és Általános Iskola C 9
33 Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium C 8

Senior Hungary

# tým celkem bodů
Student Pilný 46
1 Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 46
2 Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium 36
3 Kecskeméti Katona József Gimnázium 33
4 Németh László Gimnázium A 33
5 Újpesti Babits Mihály Gimnázium B 30
6 Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma B 28
7 Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium 25
8 Hatvani Bajza József Gimnázium 24
9 ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium 24
10 Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium A 24
11 Újpesti Babits Mihály Gimnázium A 23
12 Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium 22
13 Németh László Gimnázium B 22
14 Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma C 18
15 Jedlik Ányos Gimnázium 13
16 Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma A 12
17 Budapest XV. Kerületi László Gyula Gimnázium és Általános Iskola A 12
18 Budapest XV. Kerületi László Gyula Gimnázium és Általános Iskola B 6

Junior Poland

# tým celkem bodů
Student Pilný 46
1 Liceum Ogólnokształcące nr III, Wrocław A 41
2 XIV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa B 40
3 V Liceum Ogólnokształcące, Kraków D 40
4 III Liceum Ogólnokształcące, Gdynia B 38
5 I Liceum Ogólnokształcące, Piotrków Trybunalski A 38
6 XIV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa C 37
7 III Liceum Ogólnokształcące, Gdynia A 35
8 XIV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa H 35
9 Liceum Ogólnokształcące nr XIV, Wrocław A 34
10 Prywatne Liceum Ogólnokształcące, Lublin B 34
11 Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej A 34
12 XIV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa D 33
13 XIV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa F 33
14 XIII Liceum Ogólnokształcące, Szczecin B 33
15 Liceum Ogólnokształcące nr III, Wrocław B 33
16 XIV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa E 33
17 XIV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa G 31
18 Prywatne Liceum Ogólnokształcące, Lublin A 31
19 V Liceum Ogólnokształcące, Kraków A 31
20 V Liceum Ogólnokształcące, Bielsko-Biała A 31
21 XIII Liceum Ogólnokształcące, Szczecin A 31
22 Liceum Ogólnokształcące, Rzeszów A 31
23 II Liceum Ogólnokształcące, Białystok A 31
24 V Liceum Ogólnokształcące, Kraków B 30
25 Liceum Ogólnokształcące nr III, Wrocław C 30
26 I Liceum Ogólnokształcące, Krosno B 30
27 Liceum Akademickie, Toruń A 29
28 I Liceum Ogólnokształcące, Białystok A 29
29 I Liceum Ogólnokształcące, Krosno A 29
30 IX Liceum Ogólnokształcące, Częstochowa B 29
31 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej, Łódź A 28
32 VIII Liceum Ogólnokształcące, Warszawa A 28
33 XIV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa I 27
34 Liceum Ogólnokształcące, Rzeszów B 27
35 I Liceum Ogólnokształcące, Tychy 27
36 I Społeczne Liceum Ogólnokształcące, Zamość B 27
37 VIII Liceum Ogólnokształcące, Warszawa B 27
38 XIV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa J 26
39 I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne, Gliwice B 26
40 I Liceum Ogólnokształcące, Kraków A 26
41 V Liceum Ogólnokształcące, Kraków C 26
42 III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów A 25
43 III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów D 25
44 I Liceum Ogólnokształcące, Łódź B 25
45 Liceum Akademickie, Toruń B 25
46 I Liceum Ogólnokształcące, Białystok B 25
47 III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów C 25
48 XIV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa A 25
49 II Liceum Ogólnokształcące, Kraków A 25
50 V Liceum Ogólnokształcące, Kraków E 25
51 IV Liceum Ogólnokształcące, Sosnowiec B 25
52 V Liceum Ogólnokształcące, Bielsko-Biała B 24
53 Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące, Gdańsk B 24
54 Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące, Kraków B 24
55 XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne, Warszawa B 24
56 II Liceum Ogólnokształcące, Olsztyn 24
57 Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej B 24
58 II Liceum Ogólnokształcące, Dębica C 24
59 III Liceum Ogólnokształcące, Kalisz A 24
60 Liceum Ogólnokształcące nr III, Wrocław D 23
61 I Liceum Ogólnokształcące, Kraków B 23
62 Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej, Białystok B 23
63 III Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO, Kraków 23
64 I Liceum Ogólnokształcące, Toruń 22
65 I Liceum Ogólnokształcące, Łódź D 22
66 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej, Łódź C 22
67 III Liceum Ogólnokształcące, Gdynia D 22
68 III Liceum Ogólnokształcące, Gdynia C 22
69 Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej, Białystok A 22
70 XL Liceum Ogólnokształcące, Warszawa A 22
71 I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim, Radzyń Podlaski 21
72 XL Liceum Ogólnokształcące, Warszawa C 21
73 II Liceum Ogólnokształcące, Inowrocław A 21
74 XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne, Warszawa A 21
75 I Liceum Ogólnokształcące, Piotrków Trybunalski B 21
76 II Liceum Ogólnokształcące, Gdańsk 21
77 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej, Łódź B 21
78 I Liceum Ogólnokształcące, Białystok C 21
79 Liceum Akademickie, Toruń C 21
80 Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej C 21
81 I Liceum Ogólnokształcące, Lublin 20
82 Liceum Ogólnokształcące nr I, Kępno 20
83 II Liceum Ogólnokształcące, Kraków B 20
84 I Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie 19
85 I Liceum Ogólnokształcące, Głogów 19
86 III Liceum Ogólnokształcące, Lublin A 19
87 VI Liceum Ogólnokształcące, Bydgoszcz 19
88 Liceum Ogólnokształcące, Rzeszów C 19
89 II Liceum Ogólnokształcące, Dębica A 19
90 II Liceum Ogólnokształcące, Ostrołęka C 19
91 IX Liceum Ogólnokształcące, Warszawa A 19
92 II Liceum Ogólnokształcące, Ostrołęka B 19
93 Liceum Ogólnokształcące nr XIV, Wrocław B 19
94 Akademeia High School, Warszawa A 18
95 Liceum Ogólnokształcące, Żyrardów B 18
96 Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej, Białystok C 18
97 II Liceum Ogólnokształcące, Białystok B 18
98 I Liceum Ogólnokształcące, Łomża 18
99 III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów B 18
100 Liceum Ogólnokształcące, Żyrardów A 18
101 II Liceum Ogólnokształcące, Katowice A 18
102 I Liceum Ogólnokształcące, Łódź A 18
103 IX Liceum Ogólnokształcące, Gdańsk B 18
104 Liceum Ogólnokształcące nr XII, Wrocław A 18
105 II Liceum Ogólnokształcące, Lublin A 18
106 Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne, Warszawa B 18
107 XL Liceum Ogólnokształcące, Warszawa B 17
108 III Liceum Ogólnokształcące, Lublin B 17
109 I Liceum Ogólnokształcące, Pszczyna A 17
110 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej, Łódź D 17
111 IV Liceum Ogólnokształcące, Toruń 17
112 XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące, Poznań 17
113 IX Liceum Ogólnokształcące, Warszawa B 17
114 I Liceum Ogólnokształcące, Wejherowo A 17
115 IX Liceum Ogólnokształcące, Gdańsk A 17
116 I Społeczne Liceum Ogólnokształcące, Białystok 17
117 Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne, Warszawa D 17
118 Liceum Aslan, Głogów 17
119 II Liceum Ogólnokształcące, Gniezno D 16
120 Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące, Kraków A 16
121 II Liceum Ogólnokształcące, Ostrołęka A 16
122 Liceum Ogólnokształcące nr VII, Wrocław B 16
123 I Liceum Ogólnokształcące, Łódź C 16
124 II Liceum Ogólnokształcące, Inowrocław B 16
125 I Liceum Ogólnokształcące, Pszczyna C 16
126 Akademeia High School, Warszawa B 16
127 I Liceum Ogólnokształcące, Zakopane 16
128 XII Liceum Ogólnokształcące, Warszawa B 16
129 Liceum Ogólnokształcące nr XII, Wrocław D 16
130 Liceum Ogólnokształcące nr XII, Wrocław C 16
131 XII Liceum Ogólnokształcące, Warszawa A 16
132 XL Liceum Ogólnokształcące, Warszawa D 16
133 I Liceum Ogólnokształcące, Ostrołęka A 16
134 Liceum Ogólnokształcące, Przasnysz B 16
135 Liceum Ogólnokształcące nr I, Oława B 16
136 V Liceum Ogólnokształcące, Warszawa 16
137 II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie, Rzeszów 16
138 II Liceum Ogólnokształcące, Jelenia Góra B 16
139 I Liceum Ogólnokształcące, Tarnów 16
140 IX Liceum Ogólnokształcące, Częstochowa A 16
141 III Liceum Ogólnokształcące, Kalisz C 15
142 II Liceum Ogólnokształcące, Gniezno E 15
143 I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne, Gliwice A 15
144 I Liceum Ogólnokształcące, Zamość 15
145 I Liceum Ogólnokształcące, Krosno C 15
146 II Liceum Ogólnokształcące, Lublin B 15
147 I Liceum Ogólnokształcące, Wejherowo B 15
148 Liceum Ogólnokształcące nr XII, Wrocław B 15
149 Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne, Warszawa A 15
150 Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne, Warszawa C 15
151 II Liceum Ogólnokształcące, Jelenia Góra A 15
152 II Liceum Ogólnokształcące, Lublin C 14
153 II Liceum Ogólnokształcące, Dębica B 14
154 II Liceum Ogólnokształcące, Gniezno A 14
155 I Społeczne Liceum Ogólnokształcące, Zamość A 14
156 I Społeczne Liceum Ogólnokształcące, Tarnobrzeg 14
157 Liceum Ogólnokształcące, Przasnysz C 14
158 IV Liceum Ogólnokształcące, Sosnowiec C 14
159 II Liceum Ogólnokształcące, Katowice D 14
160 Liceum Ogólnokształcące nr VII, Wrocław C 13
161 III Liceum Ogólnokształcące, Kraków B 13
162 Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące, Gdańsk A 13
163 CLV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa B 13
164 Liceum Ogólnokształcące nr VII, Wrocław D 13
165 III Liceum Ogólnokształcące, Kraków A 13
166 Liceum Ogólnokształcące nr VII, Wrocław F 13
167 XVII Liceum Ogólnokształcące, Warszawa A 13
168 III Liceum Ogólnokształcące, Ruda Śląska B 13
169 I Liceum Ogólnokształcące, Elbląg 13
170 I Liceum Ogólnokształcące 13
171 KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów, Kraków 13
172 III Liceum Ogólnokształcące, Kalisz B 12
173 II Liceum Ogólnokształcące, Kędzierzyn-Koźle 12
174 I Liceum Ogólnokształcące, Ostrołęka C 12
175 II Liceum Ogólnokształcące, Gniezno B 12
176 II Liceum Ogólnokształcące, Dębica D 12
177 I Liceum Ogólnokształcące, Pułtusk B 12
178 I Liceum Ogólnokształcące, Pułtusk A 12
179 Liceum Ogólnokształcące, Iława 12
180 VI Liceum Ogólnokształcące, Warszawa 12
181 Liceum Ogólnokształcące, Przasnysz A 12
182 Liceum Ogólnokształcące nr VII, Wrocław E 12
183 IV Liceum Ogólnokształcące, Sosnowiec A 11
184 III Liceum Ogólnokształcące, Kraków C 11
185 II Liceum Ogólnokształcące, Katowice C 11
186 Zespół Szkół Technicznych i Branżowych, Brzesko A 10
187 Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne, Warszawa E 10
188 Liceum Ogólnokształcące nr VII, Wrocław A 10
189 III Liceum Ogólnokształcące, Ruda Śląska A 10
190 Zespół Szkół Technicznych i Branżowych, Brzesko B 10
191 Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st., Kraków A 10
192 I Liceum Ogólnokształcące, Pszczyna B 10
193 Liceum Sportowe Gimbasket, Wrocław B 10
194 II Liceum Ogólnokształcące, Gniezno C 10
195 III Liceum Ogólnokształcące, Jaworzno 10
196 I Liceum Ogólnokształcące, Ostrołęka D 9
197 Liceum Ogólnokształcące, Przasnysz D 9
198 Liceum Sportowe Gimbasket, Wrocław A 9
199 XVII Liceum Ogólnokształcące, Warszawa B 9
200 I Liceum Ogólnokształcące, Ostrołęka B 9
201 IV Liceum Ogólnokształcące, Częstochowa 8
202 CLV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa A 8
203 Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st., Kraków B 8
204 Liceum Ogólnokształcące nr X, Wrocław 7
205 Zespół Szkół Publicznych Liceum Ogólnokształcące, Rymanów D 6
206 II Liceum Ogólnokształcące, Katowice B 6
207 Zespół Szkół Publicznych Liceum Ogólnokształcące, Rymanów B 5
208 Zespół Szkół Publicznych Liceum Ogólnokształcące, Rymanów E 5
209 Zespół Szkół Publicznych Liceum Ogólnokształcące, Rymanów C 4
210 Zespół Szkół Publicznych Liceum Ogólnokształcące, Rymanów A 4

Senior Poland

# tým celkem bodů
Student Pilný 46
1 V Liceum Ogólnokształcące, Kraków B 46
2 III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów A 46
3 Liceum Ogólnokształcące nr III, Wrocław A 41
4 I Liceum Ogólnokształcące, Lublin B 41
5 XIV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa C 40
6 XIV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa B 40
7 III Liceum Ogólnokształcące, Gdynia C 40
8 XIV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa D 39
9 Liceum Ogólnokształcące nr XIV, Wrocław 39
10 XIV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa A 39
11 VI Liceum Ogólnokształcące, Radom A 39
12 Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej B 38
13 III Liceum Ogólnokształcące, Gdynia D 38
14 II Liceum Ogólnokształcące, Białystok A 38
15 Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej A 38
16 I Liceum Ogólnokształcące, Białystok A 36
17 I Liceum Ogólnokształcące, Białystok B 36
18 I Liceum Ogólnokształcące, Krosno B 36
19 V Liceum Ogólnokształcące, Bielsko-Biała B 35
20 XIII Liceum Ogólnokształcące, Szczecin 35
21 XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące, Poznań 34
22 XIV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa G 34
23 XII Liceum Ogólnokształcące, Olsztyn 34
24 V Liceum Ogólnokształcące, Kraków A 34
25 VIII Liceum Ogólnokształcące, Warszawa A 34
26 Liceum Akademickie, Toruń B 33
27 Prywatne Liceum Ogólnokształcące, Lublin 33
28 V Liceum Ogólnokształcące, Kraków C 33
29 VI Liceum Ogólnokształcące, Radom B 32
30 I Liceum Ogólnokształcące, Łódź B 32
31 I Społeczne Liceum Ogólnokształcące, Zamość 32
32 XIV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa F 32
33 XIV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa E 32
34 VIII Liceum Ogólnokształcące, Katowice A 31
35 Liceum Ogólnokształcące nr III, Wrocław B 31
36 V Liceum Ogólnokształcące, Bielsko-Biała A 31
37 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej, Łódź B 30
38 I Liceum Ogólnokształcące, Lublin A 30
39 Liceum Ogólnokształcące, Rzeszów A 30
40 I Liceum Ogólnokształcące, Piotrków Trybunalski B 30
41 Liceum Akademickie, Toruń A 29
42 V Liceum Ogólnokształcące, Kraków D 29
43 III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów B 29
44 IX Liceum Ogólnokształcące, Rzeszów 28
45 I Liceum Ogólnokształcące, Kraków A 28
46 XX Liceum Ogólnokształcące, Gdańsk 28
47 IV Liceum Ogólnokształcące, Toruń 28
48 VI Liceum Ogólnokształcące, Bydgoszcz 28
49 III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów D 27
50 Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej C 27
51 XL Liceum Ogólnokształcące, Warszawa 27
52 Liceum Ogólnokształcące, Lubań 27
53 XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne, Warszawa 26
54 I Liceum Ogólnokształcące, Wejherowo 26
55 Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące, Kraków 26
56 IX Liceum Ogólnokształcące, Warszawa B 26
57 III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów C 26
58 IX Liceum Ogólnokształcące, Warszawa A 26
59 VIII Liceum Ogólnokształcące, Katowice B 26
60 VI Liceum Ogólnokształcące, Warszawa B 25
61 I Liceum Ogólnokształcące, Łódź A 25
62 II Liceum Ogólnokształcące, Gniezno A 25
63 II Liceum Ogólnokształcące, Kędzierzyn-Koźle 25
64 I Liceum Ogólnokształcące, Kraków B 25
65 I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne, Gliwice 25
66 II Liceum Ogólnokształcące, Kielce 25
67 I Liceum Ogólnokształcące, Tychy 25
68 Liceum Ogólnokształcące, Iława 25
69 II Liceum Ogólnokształcące, Białystok B 24
70 IX Liceum Ogólnokształcące, Częstochowa B 24
71 II Liceum Ogólnokształcące, Lublin A 24
72 Liceum Ogólnokształcące, Rzeszów B 24
73 I Liceum Ogólnokształcące, Zakopane 24
74 V Liceum Ogólnokształcące, Warszawa A 23
75 I Liceum Ogólnokształcące, Piotrków Trybunalski A 23
76 Liceum Ogólnokształcące nr III, Wrocław D 23
77 III Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO, Kraków A 23
78 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej, Łódź C 23
79 XIV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa H 23
80 Liceum Ogólnokształcące, Rzeszów C 22
81 I Liceum Ogólnokształcące, Krosno A 22
82 IV Liceum Ogólnokształcące, Sosnowiec A 22
83 III Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO, Kraków B 22
84 Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st., Kraków A 22
85 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej, Łódź A 22
86 VIII Liceum Ogólnokształcące, Warszawa B 22
87 Liceum Ogólnokształcące, Przasnysz 22
88 IX Liceum Ogólnokształcące 21
89 II Liceum Ogólnokształcące, Ostrołęka B 21
90 I Liceum Ogólnokształcące, Krosno C 21
91 Liceum Ogólnokształcące nr XII, Wrocław A 21
92 VI Liceum Ogólnokształcące, Warszawa A 21
93 Liceum Aslan, Głogów 21
94 I Liceum Ogólnokształcące, Łomża 20
95 II Liceum Ogólnokształcące, Gniezno B 20
96 I Liceum Ogólnokształcące, Łańcut 20
97 I Liceum Ogólnokształcące, Tarnów 20
98 VI Liceum Ogólnokształcące, Kielce A 19
99 I Liceum Ogólnokształcące, Pszczyna 19
100 XII Liceum Ogólnokształcące, Warszawa A 19
101 I Liceum Ogólnokształcące, Łańcut 19
102 Liceum Ogólnokształcące Zgromadzenia Córek Bożej Miłości, Bielsko-Biała 19
103 II Liceum Ogólnokształcące, Inowrocław 19
104 III Liceum Ogólnokształcące, Kalisz B 19
105 Liceum Ogólnokształcące nr III, Wrocław C 18
106 III Liceum Ogólnokształcące, Kraków 18
107 VI Liceum Ogólnokształcące, Kielce B 18
108 II Liceum Ogólnokształcące, Lublin B 18
109 IV Liceum Ogólnokształcące, Sosnowiec B 17
110 IX Liceum Ogólnokształcące, Częstochowa A 17
111 III Liceum Ogólnokształcące, Jaworzno 17
112 I Liceum Ogólnokształcące, Zamość 17
113 VI Liceum Ogólnokształcące, Warszawa C 17
114 II Liceum Ogólnokształcące, Lublin C 17
115 II Liceum Ogólnokształcące, Jelenia Góra 17
116 CLV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa B 16
117 Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej, Białystok A 16
118 I Liceum Ogólnokształcące, Głogów 16
119 Liceum Ogólnokształcące, Żyrardów A 16
120 II Liceum Ogólnokształcące, Ostrołęka A 15
121 I Liceum Ogólnokształcące, Ostrołęka D 15
122 Liceum Ogólnokształcące nr I, Kępno 15
123 Liceum Ogólnokształcące nr XII, Wrocław B 15
124 I Liceum Ogólnokształcące, Ostrołęka B 15
125 III Liceum Ogólnokształcące, Kalisz A 15
126 I Liceum Ogólnokształcące, Ostrołęka A 14
127 KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów, Kraków 14
128 CLV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa C 13
129 Zespół Szkół Technicznych i Branżowych, Brzesko 12
130 Liceum Ogólnokształcące nr X, Wrocław 12
131 Liceum Ogólnokształcące, Żyrardów B 11
132 II Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy, Oleśnica 11
133 III Liceum Ogólnokształcące, Ruda Śląska 11
134 Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st., Kraków B 9
135 Zespół Szkół Publicznych Liceum Ogólnokształcące, Rymanów 9

Junior Slovakia

# tým celkem bodů
Student Pilný 46
1 Gymnázium Grösslingová, Bratislava E 36
2 Gymnázium Jura Hronca, Bratislava B 35
3 Gymnázium Grösslingová, Bratislava D 33
4 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava B 32
5 Gymnázium Poštová, Košice-Staré Mesto A 31
6 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Bratislava A 31
7 Gymnázium Grösslingová, Bratislava F 31
8 Gymnázium Jura Hronca, Bratislava A 30
9 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Bratislava B 29
10 Gymnázium Poštová, Košice-Staré Mesto D 29
11 Gymnázium Poštová, Košice-Staré Mesto B 28
12 Gymnázium Grösslingová, Bratislava C 28
13 Gymnázium Grösslingová, Bratislava B 28
14 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava C 25
15 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava D 25
16 Gymnázium Jura Hronca, Bratislava C 24
17 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Lučenec A 23
18 Gymnázium Alejová, Košice-Juh B 23
19 Gymnázium Párovská, Nitra B 23
20 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava A 22
21 Gymnázium Alejová, Košice-Juh C 22
22 Stredná priemyselná školaNitra 22
23 Gymnázium Ľudovíta Štúra, Trenčín A 21
24 Gymnázium Poštová, Košice-Staré Mesto C 21
25 Gymnázium Grösslingová, Bratislava A 21
26 Gymnázium V. Mihálika Sereď 20
27 Gymnázium I. Kraska, Rimavská Sobota 20
28 Gymnázium Alejová, Košice-Juh A 20
29 Gymnázium Jána Chalupku, Brezno 19
30 Gymnázium Angely Merici Trnava A 19
31 Gymnázium Ul. 1. mája, Púchov A 18
32 Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo C 18
33 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec 18
34 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Nitra A 18
35 Gymnázium Pavla Horova, Michalovce B 18
36 Gymnázium J. Hollého Trnava A 18
37 Gymnázium sv. Moniky, Prešov B 18
38 Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Sučany B 18
39 Gymnázium Varšavská cesta, Žilina A 18
40 Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin A 18
41 Gymnázium Alejová, Košice-Juh D 17
42 Gymnázium Alejová, Košice-Juh E 17
43 Gymnázium P. de Coubertin, Piešťany 17
44 Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Nitra 17
45 Gymnázium Jura Hronca, Bratislava E 17
46 Gymnázium Jura Hronca, Bratislava D 17
47 Evanjelické gymnázium, Košice-Staré Mesto A 16
48 Stredná priemyselná škola, Dubnica nad Váhom 16
49 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov C 16
50 Gymnázium Veľká okružná, Žilina A 16
51 Spoj. šk. - Gym. sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom 16
52 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Nitra C 16
53 Gymnázium Párovská, Nitra A 16
54 Gymnázium arm. gen. Ludvíka Svobodu, Humenné B 16
55 Gymnázium Veľká okružná, Žilina B 16
56 Gymnázium Ľudovíta Štúra, Trenčín B 16
57 Gymnázium Kukučínova, Poprad A 15
58 Gymnázium Párovská, Nitra C 15
59 Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo B 15
60 Gymnázium Šahy A 15
61 Gymnázium Grösslingová, Bratislava G 15
62 Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, Banská Bystrica 15
63 Gymnázium Angely Merici Trnava D 15
64 Gymnázium Varšavská cesta, Žilina B 15
65 Gymnázium sv. Moniky, Prešov A 15
66 Gymnázium Pavla Horova, Michalovce A 15
67 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov F 15
68 SPŠ elektrotechnická, Bratislava 15
69 Gymnázium arm. gen. Ludvíka Svobodu, Humenné C 15
70 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, Liptovský Mikuláš B 15
71 Gymnázium Ľudovíta Štúra, Zvolen B 14
72 Gymnázium Ul. 1. mája, Púchov B 14
73 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov B 14
74 Gymnázium A. Bernoláka, Senec B 14
75 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Lučenec B 13
76 Evanjelická SŠ-Gymnázium, Martin A 13
77 Gymnázium Nitra A 13
78 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, Liptovský Mikuláš A 13
79 Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Sučany A 13
80 Gymnázium Nitra B 13
81 Gymnázium Školská, Tvrdošín 13
82 Gymnázium J. Hollého Trnava B 13
83 Gymnázium Ľudovíta Štúra, Zvolen A 13
84 Gymnázium bilingválne, Žilina 13
85 Gymnázium A. Bernoláka, Senec A 13
86 Gymnázium Kukučínova, Poprad B 13
87 Gymnázium Angely Merici Trnava C 13
88 Gymnázium Komenského, Trebišov A 13
89 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov A 12
90 Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo A 12
91 Gymnázium Angely Merici Trnava B 12
92 Gymnázium Nitra C 12
93 Cirkevné gymnázium sv. Mikuláša, Stará Ľubovňa 12
94 Gymnázium a Osemročné gymnázium, Košice-Západ 11
95 Evanjelická SŠ-Gymnázium, Martin B 11
96 SPŠ J. Murgaša, Banská Bystrica 11
97 Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín 11
98 Gymnázium Šrobárova, Košice-Staré Mesto A 11
99 Gymnázium Varšavská cesta, Žilina C 11
100 Evanjelické lýceum, Bratislava B 11
101 Gymnázium Šurany C 10
102 Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo D 10
103 Obchodná akadémia, Liptovský Mikuláš B 10
104 Súkromné gymnázium FUTURUM, Trenčín 10
105 Cirkevné gymnázium Štefana Mišíka, Spišská Nová Ves 10
106 Gymnázium Šrobárova, Košice-Staré Mesto B 10
107 Gymnázium Kukučínova, Poprad C 10
108 Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Bratislava B 10
109 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava E 10
110 SOŠ letecko-technická, Trenčín B 10
111 Gymnázium Pavla Horova, Michalovce C 10
112 Gymnázium Šurany B 9
113 Obchodná akadémia, Liptovský Mikuláš A 9
114 SOŠ letecko-technická, Trenčín A 9
115 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Nitra B 9
116 Gymnázium Terézie Vansovej, Stará Ľubovňa 9
117 SPŠE Piešťany, Brezová 2 9
118 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava F 9
119 Gymnázium sv. Moniky, Prešov C 8
120 Gymnázium Bilíkova, Bratislava B 8
121 Gymnázium Andreja Sládkoviča, Banská Bystrica 8
122 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov E 8
123 Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Bratislava A 8
124 Gymnázium arm. gen. Ludvíka Svobodu, Humenné A 8
125 Hotelová akadém Ľ. Wintera, Piešťany 8
126 Gymnázium Šurany A 8
127 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov D 7
128 Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin B 6
129 Evanjelické gymnázium, Košice-Staré Mesto B 6
130 Gymnázium Šahy B 5
131 Gymnázium Komenského, Trebišov B 4
132 Gymnázium Bilíkova, Bratislava A 2

Senior Slovakia

# tým celkem bodů
Student Pilný 46
1 Gymnázium Grösslingová, Bratislava C 46
2 Gymnázium Poštová, Košice-Staré Mesto A 43
3 Gymnázium Jura Hronca, Bratislava B 37
4 Gymnázium Grösslingová, Bratislava B 37
5 Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, Banská Bystrica B 35
6 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Prievidza 32
7 Leaf Academy, Bratislava 32
8 Gymnázium Alejová, Košice-Juh B 32
9 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov A 32
10 Gymnázium arm. gen. Ludvíka Svobodu, Humenné 31
11 Gymnázium Jura Hronca, Bratislava C 31
12 Gymnázium Kukučínova, Poprad B 30
13 Gymnázium Poštová, Košice-Staré Mesto B 29
14 Gymnázium Grösslingová, Bratislava A 26
15 Gymnázium Párovská, Nitra A 26
16 Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, Banská Bystrica C 26
17 Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Sučany A 25
18 Gymnázium Jura Hronca, Bratislava A 25
19 Gymnázium Nitra A 24
20 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Nitra 24
21 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava B 24
22 Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin B 24
23 Gymnázium Varšavská cesta, Žilina A 24
24 Gymnázium Alejová, Košice-Juh A 23
25 Gymnázium Varšavská cesta, Žilina B 23
26 Cirkevné gymnázium sv. Mikuláša, Stará Ľubovňa 23
27 Gymnázium Šrobárova, Košice-Staré Mesto 21
28 Gymnázium J. Hollého Trnava 21
29 Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Sučany B 21
30 Gymnázium Ľudovíta Štúra, Trenčín 21
31 Gymnázium Jura Hronca, Bratislava D 21
32 Gymnázium Poštová, Košice-Staré Mesto C 21
33 Cirkevné gymnázium Štefana Mišíka, Spišská Nová Ves 20
34 Gymnázium Kukučínova, Poprad A 20
35 Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Trenčín 19
36 Gymnázium Párovská, Nitra B 19
37 Gymnázium V. Mihálika Sereď A 19
38 Gymnázium Martina Hattalu, Trstená A 18
39 Gymnázium Metodova, Bratislava-Ružinov 18
40 Evanjelické gymnázium, Košice-Staré Mesto 18
41 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava A 17
42 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, Liptovský Mikuláš B 17
43 Gymnázium Školská, Tvrdošín 17
44 Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín 16
45 SPŠ J. Murgaša, Banská Bystrica A 16
46 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov B 16
47 Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin A 16
48 Gymnázium Pavla Horova, Michalovce 16
49 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Lučenec A 16
50 Gymnázium sv. Moniky, Prešov A 16
51 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Lučenec B 16
52 SPŠ J. Murgaša, Banská Bystrica C 15
53 Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo B 15
54 Gymnázium A. Bernoláka, Senec 15
55 Gymnázium Komenského, Trebišov A 14
56 Gymnázium Martina Hattalu, Trstená B 14
57 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec 14
58 Gymnázium V. Mihálika Sereď B 14
59 Gymnázium sv. Moniky, Prešov B 14
60 Gymnázium Veľká okružná, Žilina A 13
61 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov D 13
62 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov C 13
63 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, Liptovský Mikuláš A 12
64 Gymnázium Janka Jesenského, Bánovce nad Bebravou 12
65 Spoj. šk. - Gym. sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom 12
66 Evanjelická SŠ-Gymnázium, Martin 12
67 Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo C 11
68 Gymnázium Nitra B 11
69 Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo A 11
70 Gymnázium Ul. 1. mája, Púchov 11
71 Evanjelické lýceum, Bratislava 11
72 SPŠ J. Murgaša, Banská Bystrica B 11
73 Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Bratislava A 10
74 SPŠE Piešťany, Brezová 2 10
75 Gymnázium Komenského, Trebišov B 9
76 SPŠ strojnícka, Bratislava A 8
77 Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Bratislava B 8
78 SOŠ letecko-technická, Trenčín 8
79 Súkromné gymnázium FUTURUM, Trenčín 8
80 SPŠ strojnícka, Bratislava B 4

Junior Great Britain

# tým celkem bodů
Student Pilný 46
1 George Watson's College, 69 Colinton Rd, Edinburgh B 24
2 George Watson's College, 69 Colinton Rd, Edinburgh A 23
3 The Aldenham Foundation, Elstree, Borehamwood 21
4 Southend High School for Girls, Southchurch Boulevard, Southend-on-Sea A 20
5 Abbey College Cambridge, Homerton Gardens, Purbeck Road A 16
6 Abbey College Cambridge, Homerton Gardens, Purbeck Road B 13
7 Harris Westminster Sixth Form, 11 Tothill Street, London 12
8 Harris Academy St John's Wood, Marlborough Hill, London 11
9 Southend High School for Girls, Southchurch Boulevard, Southend-on-Sea B 6

Senior Great Britain

# tým celkem bodů
Student Pilný 46
1 Abbey College Cambridge, Homerton Gardens, Purbeck Road A 31
2 Abbey College Cambridge, Homerton Gardens, Purbeck Road B 23
3 Kimbolton School, Kimbolton, Huntingdon A 23
4 Abingdon School, Park Road A 22
5 St Dominic's Sixth Form College, Mount Park Avenue, Harrow 20
6 The de Ferrers Academy, St Mary's Drive, Burton-on-Trent 19
7 St Andrew's R C High School, Overton Rd, Kirkcaldy 19
8 Cheney School, Cheney Lane, Oxford B 17
9 The Aldenham Foundation, Elstree, Borehamwood 17
10 Framlingham College, College Road, Woodbridge 16
11 Abingdon School, Park Road B 16
12 Chichester college, Westgate Fields 15
13 Wymondham College, Golf Links Road B 15
14 Wymondham College, Golf Links Road C 15
15 Twyford Church of England High School, Twyford Crescent, London 14
16 Wymondham College, Golf Links Road A 14
17 Cheney School, Cheney Lane, Oxford A 13
18 Kimbolton School, Kimbolton, Huntingdon B 12
19 City of Stoke-on-Trent Sixth Form College, Leek Road B 10
20 City of Stoke-on-Trent Sixth Form College, Leek Road A 10
21 Cheney School, Cheney Lane, Oxford C 9

Junior Romania

# tým celkem bodů
Student Pilný 46
1 Liceul Teoretic Internațional de Informatică Bucuresti, BUCUREŞTI SECTORUL 3 B 29
2 Liceul Teoretic Internațional de Informatică Bucuresti, BUCUREŞTI SECTORUL 3 A 26
3 ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’SPECTRUM’ CONSTANŢA, C 22
4 Liceul Teoretic Internațional de Informatică Bucuresti, BUCUREŞTI SECTORUL 3 C 19
5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’SPECTRUM’ CONSTANŢA, A 18
6 Liceul Teoretic Internațional de Informatică Bucuresti, BUCUREŞTI SECTORUL 3 E 18
7 COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI VITEAZUL, MUNICIPIUL PLOIEȘTI, PLOIEŞTI 18
8 ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’SPECTRUM’ CONSTANŢA, B 17
9 Colegiul Naţional Grigore Moisil, BUCUREŞTI SECTORUL 6 14
10 Liceul Teoretic Internațional de Informatică Bucuresti, BUCUREŞTI SECTORUL 3 D 9
11 Liceul Teoretic Internațional de Informatică Bucuresti, BUCUREŞTI SECTORUL 3 F 9

Senior Romania

# tým celkem bodů
Student Pilný 46
1 COLEGIUL NAȚIONAL, IAŞI, 21

Junior Germany

# tým celkem bodů
Student Pilný 46
1 Wilhelm-Ostwald-Schule B 24
2 Gymnasium Parsberg B 24
3 Wilhelm-Ostwald-Schule A 23
4 Carl-Friedrich-Gauss-Gymnasium B 22
5 Wilhelm-Löhe-Schule, Gymnasium 22
6 Gymnasium Neutraubling A 22
7 Werner-Heisenberg-Gymnasium A 21
8 Gymnasium Dingolfing 19
9 Gymnasium Parsberg A 18
10 Gymnasium Neutraubling B 17
11 Werner-Heisenberg-Gymnasium B 17
12 Carl-Friedrich-Gauss-Gymnasium A 16
13 Gnadenthal-Gymnasium 16
14 Theresien-Gymnasium, Ansbach A 13
15 Hans-Leinberger-Gymnasium A 13
16 St.-Gotthard-Gymnasium A 13
17 Wilhelmsgymnasium, München 12
18 Max-Born-Gymnasium A 12
19 Max-Born-Gymnasium B 12
20 Auersperg-Gymnasium, Passau 10
21 St.-Gotthard-Gymnasium B 9
22 Gymnasium Unterföhring B 6
23 Theresien-Gymnasium, Ansbach B 5
24 Gymnasium d.Ursulinen-Schulstiftung 4
25 Gymnasium Unterföhring C 3
26 Gymnasium Unterföhring A 3
27 Theresien-Gymnasium, Ansbach C 1

Senior Germany

# tým celkem bodů
Student Pilný 46
1 Albert-Schweitzer-Gymnasium A 34
2 Albert-Schweitzer-Gymnasium B 28
3 Carl-Friedrich-Gauss-Gymnasium 25
4 Wilhelm-Ostwald-Schule 24
5 Max-Born-Gymnasium B 20
6 Hans-Leinberger-Gymnasium 19
7 Werner-Heisenberg-Gymnasium A 19
8 Wilhelmsgymnasium, München 17
9 Oskar-Maria-Graf-Gymnasium 15
10 Max-Born-Gymnasium A 14
11 Max-Born-Gymnasium C 12
12 Werner-Heisenberg-Gymnasium B 8

Junior Switzerland

# tým celkem bodů
Student Pilný 46
1 Stiftsschule Einsiedeln 19
2 Gymnasium Lerbermatt, Köniz B 15
3 Kantonsschule Solothurn 13
4 Gymnasium Lerbermatt, Köniz A 10
5 Neue Schule Zürich 10
6 Kantonale Mittelschule Uri C 9
7 Kantonale Mittelschule Uri D 8
8 Kantonale Mittelschule Uri B 8
9 Kantonale Mittelschule Uri A 4
10 Kantonale Mittelschule Uri E 4
11 Kantonale Mittelschule Uri F 3

Senior Switzerland

# tým celkem bodů
Student Pilný 46
1 Kantonsschule Solothurn 22
2 Gymnasium Liestal 22
3 Gymnasium Münchenstein A 19
4 Stiftsschule Einsiedeln 16
5 Kantonsschule Heerbrugg 14
6 Gymnasium Münchenstein B 12
7 Gymnasium Neufeld, Bern 10

Open

# tým celkem bodů
Student Pilný 46
1 Suma podstawy równa się kwadratowi obu ramion 46
2 Matex: Reaktywacja 46
3 Niečo tu chýba 46
4 Sásojs 46
5 UVM is not dead 46
6 Jen Terka se zůstala učit 45
7 Jagiellonian Sharks 43
8 Loads of the ∅ 40
9 Let's have a bite and stay home 39
10 JSIM 38
11 Kocury Team 37
12 Floaty toadies 37
13 mládež s chrenom 36
14 szybcy tajperzy 36
15 XIVLO:13-16:B 36
16 Náboj Switzerland orgs 36
17 Dwustosunek i Biegunowe 36
18 Nozdormu 35
19 Zbieżność zmajonezowana pochodnych czosnkowych 35
20 Zhyve Belarus 32
21 Logarithmic lures 32
22 Gada a jeho lidi 31
23 MathezirkelteamPassau 31
24 5 veterníkov 29
25 7,92 × 57 mm Mauser 29
26 Ślepak 29
27 Olimpic PoWeR 28
28 Broučci 28
29 Hans Solo 28
30 LoGŠ 27
31 Köbgyökerek 27
32 pesto di borsucco 27
33 Sienek kadra 27
34 Poďme si zarátať 26
35 Camfizz 26
36 TORIM 26
37 VPUO 25
38 Staré kosti 25
39 Luteam 24
40 Curious learners 24
41 Tavok 24
42 Západní expres ft. Slovenská strela 24
43 Tím alfa super úžasný cool dynamit vlk 24
44 гимназия51-сеньоры-2 23
45 Vůbec 23
46 Pentacular 23
47 IRAN Nitro 23
48 Orzeszki matematyki 22
49 Kahve 20
50 Команда Речицкой гимназии 20
51 гимназия51-сеньоры-3 19
52 Frogwill 5 19
53 Mrówka Z 19
54 Akademia Dmochosa 17
55 ИНТРИГАЛЫ 17
56 гимназия51-сеньоры-1 16
57 РАДИКАЛЫ 15
58 гимназия51-юниоры 15
59 Z.O.É. 15
60 MATE+ 15
61 VEKTOR 14
62 Frogwill 14
63 INeedNoTeam 14
64 Великолепная Пятерка 13
65 СШ 11 13
66 Alvirons 13
67 СШ 13 Жлобин 12
68 záhoráci 10
69 Valkýra 10
70 7d 6
71 New Frogwill 5
72 7a 5
73 Heroes of EDUCAnet 4
74 Magic team 3